Bondage Master

Bondage Master to tylko jedno z określeń tego wyjątkowego mężczyzny. Miałam okazję zobaczyć go w akcji, jeszcze zanim dowiedziałam się kim jest. Wierzcie mi, było na co patrzeć. Ten stuprocentowy sadysta potrafi hipnotyzować publikę. W grupie mężczyzn o podobnych preferencjach, zdecydowanie się wyróżnia.

Włoch z pochodzenia, mimo młodego wieku, zajmuje się profesjonalnie BDSM od ponad dekady. Wprowadzony w świat sadystycznych przyjemności przez jedną ze swoich pierwszych partnerek jako nastolatek, od tamtej pory bezustannie eksploruje ów świat. Można śmiało powiedzieć, iż owe eksplorowanie wychodzi mu nieźle, skoro jest pożądanym gościem na wszelkiego rodzaju imprezach, prezentacjach i warsztatach dotyczących BDSM. Jego „specjalizacja” to kreacje z liny i kobiecego ciała, czyli bondage.

Poniżej kilka fotek przedstawiających dzieła Mastera Vito, jak i jego samego w wirze pracy. Znacznie więcej znajdziecie na stronie www.mastervito.com , skąd także pochodzą poniższe fotki.

mvito

 

mvito3

mvito4

4 myśli nt. „Bondage Master

  1. wyglada swietnie.. Ale potwierdzilas opowiadajac troche o tym czlowieku, ze jednak trzeba spotkac kogos bardziej doswiadczonego, zeby zaczac swoja przygode z BDSM tak, jak on kiedys kogos spotkal.

    • Pewnie łatwiej jest gdy ktoś nas pokieruje, zamiast błądzić po omacku… Można wtedy uniknąć wielu błędów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.