Odwaga

Gdyby odwagę mierzyć na podstawie nagich zdjęć, wyjdzie żem tchórz. Gołe piersi tylko czasem, cipka on full display absolutnie nie. Niestety, nie kręci mnie spread eagle.

Dlaczego o tym piszę? Ano niektórzy pytali, czemu dziewczyny nie są całkiem  rozebrane.

Nie są, ponieważ zgodziły się wziąć udział w projekcie artystyczno-erotycznym, nie w porno. Moim celem nie było wywalenie cipy, lecz podana ze smakiem erotyka. Erotyka, której nie będą wstydziły się firmować swoją twarzą.

I jak to zwykle bywa, potwierdziło się, że krowa co dużo ryczy, mało mleka daje – koleżanki, te wyzwolone, które nieraz już przyganiały memu życiu w ascezie (czytaj: bez wymiany partnerów) – wycofały się.

Tłumaczyły, że nie są jeszcze gotowe na udział w tak kontrowersyjnym projekcie. Usłyszawszy to, parsknęłam śmiechem.

Widać, podpisanie własną twarzą popełnionych czynów czy podjętych decyzji, to dla niektórych himalaje odwagi cywilnej. Oni wolą pozostać na nizinach.

2 myśli nt. „Odwaga

  1. W pełni się zgadzam, uważam, ze nutka tajemniczości i niedopowiedzenia , która działa na wyobraźnię jest lepsza niż podanie wszystkiego na tacy. Jest cieniutka linia miedzy wulgarnoscia a umiejętnością podsycania zmysłów. Oczywiście wole to drugie, choć uwielbiam też ogladac ostry sex. Twoje słowa wyrażają bardzo dużo emocji, erotyzmu, jezeli ktoś szuka gołych zdjęć to wg mnie pomylił blogi. Nie widze tu też tchórzostwa tylko odważna kobietę pokazują siebie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.