Chętna suka

Mając pod ręką chętne ciało, można je dręczyć w nieskończoność. Odkrywać coraz to inne sposoby na sprawienie rozkoszy i zadanie bólu… Jedynym ograniczeniem jest brak wyobraźni.

To dla tych, którzy nie potrafią pojąć, co Właściciel robi ze mną od 12 lat. Przecież dupa szybko się nudzi. Nawet dobra dupa w końcu się znudzi. Nie potrafię wyjaśnić fenomenu wedle którego, on jeszcze nie rzucił mnie w diabły… ale przypuszczam, że nie bez związku jest fakt, iż moja (dupa) wie, że nie zawsze musi jej być przyjemnie 😉

Zdaje sobie sprawę, że dziś modne są związki, o krótkim terminie przydatności do spożycia. W ramach usprawiedliwienia powiem tylko, że zawsze lubiłam iść pod prąd.

A skoro już przy dupach jesteśmy, to ostatnio odkryłam gotowe, jednorazowe enemy z olejem mineralnym. Fantastyczny wynalazek, kosztuje grosze, a zdecydowanie zwiększa komfort seksu analnego. Na fali wyznań pochwale się również, że dopiero niedawno odkryliśmy, o ile zastosowanie hogtie, zwiększa możliwość dręczenia ofiary. Do tej pory byliśmy raczej fanami supełków, i wszystkiego tego, co łączyło się z ich, czasem ocierającym się o rytuał, aplikowaniem.

hog tie