Przesłuchanie

W piątkowy wieczór dane mi było przekroczyć progi legendarnego przybytku na Manhattanie. Mowa o Paddles, prywatnym klubie BDSM, który działa od blisko ćwierćwiecza.

Przyznaję, przemierzając słabo oświetlone korytarze prowadzące do wrót piekieł, miałam moment zawahania. Otaczała mnie sceneria rodem z horroru. Pomimo tego, iż nie szłam tam sama, zostawiłam adres zaufanej osobie – wiecie, żeby policja wiedziała, gdzie szukać mojego ciała, jeśli nie wrócę 😉 Wszak strzeżonego…

Temat wieczoru – przesłuchanie (interrogation techniques). Wykład wraz z demonstracją. Nie muszę chyba wyjaśniać, że głównie dla części praktycznej tam poszłam.

Zabrałam ze sobą Rosjaneczkę, która ponoć całkiem nieklimatyczna jest. Według mojej teorii, ona jest raczej na etapie poszukiwań i definiowania własnej seksualności. W końcu dziewczę ma dopiero 21 lat. Sądząc po wypiekach na twarzy, zawiedzionym „liczyłam na to, że będzie bardziej ekstremalnie” i ‚maślanym’ spojrzeniu, którym hipnotyzowała Mastera Vito… nie mam wątpliwości, że temat ją pociąga.

Ekstremalnie… dla każdego znaczy co innego. Przesłuchiwana uległa Vanessa została wychłostana, związana i potraktowana bezlitośnie czymś w rodzaju paralizatora. Szybko zrozumiała czego przesłuchujący od niej oczekuje, wystarczył tyłek w pręgach i bez wahania twierdziła, że 2=2 równa się 5, a 8×8 to 65. A kiedy Sir Eric traktował jej genitalia napięciem elektrycznym, zdradziłaby chyba każdy sekret. Widać, nie ma jak siła perswazji.

Dodam, ze prowadzący zajęcia Sir Eric udziela się na BDSM – owej scenie od blisko dwudziestu lat, i jest uważany za osobę zaangażowaną w temat całym swoim życiem. Jego żona, Lady Christie, razem z nim korzysta z uroków posiadania 24/7 trzech(!) uległych w swoim domu. Od niepamiętnych czasów zastanawia mnie, jak takie układy wyglądają naprawdę, w czterech ścianach. Marzę, by moc podejrzeć coś takiego przez dziurkę od klucza. Może kiedyś… 

Prowadzący warsztaty podsumował sesję mówiąc, że przesłuchanie daje wymówkę do bycia ostrzejszym i bardziej bezwzględnym niż normalnie (podczas zwykłej sesji). To pretekst, żeby poddać uległą zabiegom i traktowaniu, jakiego normalnie się nie stosuje. Poddać torturom, jakie zwykle nie maja uzasadnienia. Nie chodzi tu tylko o zadawanie bólu, spora część wykładu poświecona była kontroli psychicznej, metodom wywierania presji stosowanym przez CIA czy inne sympatyczne służby. Zademonstrowano, jak ‚wejść’ w umyśl przesłuchiwanego, i wymusić odpowiednie reakcje. Muszę przyznać, że kilka z prezentowanych tam sztuczek doskonale nadaje się do użytku w waniliowym świecie. Dzięki paru drobnym zabiegom możemy łatwiej osiągnąć cel. Umiejętność przydatna w grach i zabawach emocjonalnych, czy to na gruncie służbowym czy prywatnym.   

Bardzo ciekawe warsztaty. Studiów nie udało mi się dokończyć… w trakcie wyszło, że politologia aż tak mnie nie podnieca. Gdybym tak mogła studiować teorię i praktykę BDSM… to pewnie pokusiłabym się o doktorat. 

 

http://www.paddlesnyc.com/

Sir Eric (link)

 

4 myśli nt. „Przesłuchanie

  1. Nam nie dana możliwosc owych warsztatów.. więc bądź dobra i podziel się poznanymi tam sztuczkami:))) jak wolisz to na priv poproszę:)

    • Takich imprez i warsztatów w Polsce potrzeba, bo z tego co wiem, to takich rzeczy nie ma. I znowu wyjdzie, ze napieprzam na rodaków 😉 Czasem myślę, że tylko nie mówiąc nic, nie zostanę posądzona o złą wolę. Tylko problem w tym, że ja się nie dam zakneblować, Su. A wracając do tematu postu – lubię takie klimatyczne spotkania, gdyż zawsze można się na nich czegoś nowego nauczyć. Są one prowadzone przez osoby zaangażowane całym swoim życiem BDSM, więc i wiedza, jaką mają do przekazania jest niemała. Następne z tego cyklu, za dwa tygodnie, mają być zabawy z prądem… A że bezpieczeństwo podczas takich zabaw jest kwestią nadrzędną, dlatego warto uczyć się od najlepszych. Opiszę, opiszę z detalami. Tym bardziej, że i był i polski akcent! Cierpliwości, Su.

    • Rozyczko, podobno ciekawosc to pierwszy stopien do piekla 😉 Ale i tak az mnie skreca, zeby to zobaczyc z bliska. Jedno wiem na pewno – z czterema babami pod jendym dachem dominujacy musi miec rece pelne roboty…

Możliwość komentowania jest wyłączona.