Na ostro

Kobiety jednak lubią ostro. A czasem brak seksu potrafi być tak dokuczliwy, że rzuca się na mózg. O czym mówię? O tych, które zgłosiły gwałt którego nie było, a dla uwiarygodnienia ataku same się pocięły.

W polskiej telewizji, w wiadomościach podano, że już wiadomo, iż część ataków seryjnego gwałciciela nie miała miejsca, były raczej projekcją pobożnych życzeń wygłodniałych pan. Oprócz 22 latki, o której było już wiadomo wczoraj, dziś doszły jeszcze dwie amatorki ostrego seksu. Przyznały, że żaden gwałt nie miał miejsca, no chyba że w ich wyobraźni.

Polska sterroryzowana, mnie natomiast zastanawia jakie są proporcje tych, które faktycznie się boją, w stosunku do pań, które modlą się, aby ktoś wziął je siłą.

Upraszczając nieco – seksuolodzy tłumaczą fantazje o gwałcie tym, że jeśli mężczyzna posiądzie kobietę siłą, to jest ona usprawiedliwiona sama przed sobą z doznanej przyjemności seksualnej. Opcja ta dostępna jest nawet dla moherków i rozgrzeszenie gwarantowane.

W pierwszej chwili po usłyszeniu doniesień o życzeniowym myśleniu kilku pan, otworzyłam usta ze zdziwienia, ale zaraz zdziwienie przeszło w radość. Toż to nader jasny sygnał czego brak w ojczyźnie, jaka nisza nie została zagospodarowana! Zastanawiałam się intensywnie w co zainwestować kasę, rozważałam rożne opcje, a tu pomysł sam stanął przede mną. Seks biznes wzywa!

Panowie korzystają z burdeli od zarania dziejów, przybytków takich jest mnóstwo. Dodatkowo, jeśli pan lubi ostre damy, jest cala masa mniej lub bardziej profesjonalnych domin. Niewielu jest natomiast panów świadczących podobne usługi paniom. Jeśli już, w zakres serwisu wchodzi raczej standardowy seks, spokojny i waniliowy. A co z tymi, które lubią ostro, marzą o gwałcie i marnują czas stróżów prawa, kiedy na horyzoncie pojawi się nadzieja na ostre rżniecie?

Trzeba wypełnić te lukę! Stworzyć przybytek z „Kartą Dań” zawierającą takie przysmaki jak gwałt, porwanie z wykorzystaniem, wiezienie i używanie jak niewolnice seksualną. Jako apetizers wrzucić trójkąt, ten z dwoma mężczyznami, gang bang z wytryskiem na twarz, no i oczywiście porządne lanie.

Tego rodzaju działalności gospodarcza powinna oczywiście otrzymać dotacje unijne jako SPA, przecież świadczone tam usługi maja zbawienny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne. Należy również wziąć pod uwagę oszczędności jakie staną się udziałem policji – zostaną uwolnieni od mitomanek stęsknionych za ostrym rżnięciem. Kto wie, może nawet niektórzy z nich będą mieli ochotę dorobić do pensji, do tego robiąc to ze świadomością działania w słusznej sprawie. Tym sposobem zyska każdy, a kobiety będą szczęśliwe i zaspokojone.

 

2 myśli nt. „Na ostro

    • Ok, tyle ze ten facet to oszust, wmawiajacy kobietom choroby. Mysle, ze znalazloby sie wiele pan, ktorym nic nie trzeba byloby wmawiac, jedynie wreczyc ‚karte dan’ do reki 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.