Sport ekstremalny

Związana, z cipką potraktowaną metalowymi klamerkami, całość uzupełnia zakończony końskim ogonem, czarny but plug. Zastygam w oczekiwaniu. Każdą komórką ciała czuję, że żyję. Chcę się w tym zatracić, zatopić, dać się pochłonąć, zostać tu na zawsze.

Nie powinnam tego chcieć. Ale pragnienie zezwierzęcenia, pozbycia tej części siebie, która sprawia, że jesteśmy ludźmi, jest silniejsze. Jak mogłabym tego nie chcieć? Przecież to trzyma mnie przy życiu.

Bdsm jest jak sport ekstremalny. Jedni skaczą na bungee, inni robią z miejskich ulic tor wyścigowy, ja natomiast pozwalam zrobić sobie z tyłka jesień średniowiecza. Każdemu z nas chodzi o to samo.

Emocje są jak klątwa  Nie dające się ugasić pragnienie sprawia, że za każdym razem wracam po więcej. Daję siebie w prezencie. Kiedy obedrze mnie z godności, zredukuje moje jestestwo do poziomu podłogi, rozwieje batem wszelkie wątpliwości, wtedy narodzę się na nowo. Jak mogłabym tego nie chcieć?

5 myśli nt. „Sport ekstremalny

 1. zawsze kiedy napiszesz coś takiego mam łzy w oczach i chcę krzyczeć wszędzie: patrzcie idioci to o to chodzi!

 2. fakt, to jest piękne. Też uwielbiam taplać się w tym brudzie duszy, na przekór normalności, na przekór moralności, na przekór ludzkości. Odczłowieczać się, czuć się jak podczłowiek, by stać się nadczłowiekiem.
  A to, że „normalni” ludzie mają do tego obrzydzenie i na tekst- „BDSM to moja pasja”- pukają się w czoło i mówią coś o chorobie psychicznej, tym bardziej raduje mą duszyczkę. Trzeba się cieszyć z tego że jest się gdzieś poziom wyżej od tych „normalnych”, że posiada się wiedzę tajemną, której oni nie znają i nie rozumieją. Karmić się tym, że boją się tego.
  Oni to wyśmiewają, bo nie rozumieją i w głębi zazdroszczą nie mając nawet tej świadomości.
  Ot mój satanizm 😉

  • U mnie dochodza wtedy do glosu instynkty bardzo pierwotne, z czasow kiedy wroble nie ćwierkały jeszcze o żadnej religii…

  • Normalność jest bardzo przereklamowana. Po co do niej dążyć, gdy nie ma za wiele do zaoferowania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.