Polki kretynki

Wkurzają mnie idiotki. Szczególnie głupota i bezmyślność rodaczek mnie drażni. Dawniej było mi ich szkoda, wszak padły ofiarami najbardziej restrykcyjnego prawa aborcyjnego w EU, a to samo w sobie stanowi doskonale podłoże do wszelkiej maści aktów desperacji. Dlatego, z dobroci serca i altruizmu napisałam, czas jakiś temu, kilka postów o aborcji przy użyciu ziół. Zawsze powtarzałam, że kobieta powinna mieć prawo wyboru, a decydowanie o własnym ciele, zdrowiu i życiu jest tego filarem. Dlatego dzieliłam się posiadaną wiedzą.

Ostatnio zaczęłam dochodzić do wniosku, szalenie smutnego zresztą, że może faktycznie lepiej by decydowano za Polki kretynki, które mądrością nie grzeszą. No bo jak nazwać to, gdy panna zgłasza się z prośbą o pomoc, w 12 tygodniu ciąży i jej jedynym zmartwieniem jest, czy lekarz wykryje w organizmie obecność dong quai, które ma zamiar użyć do wywołania poronienia. Wyć mi się chce gdy coś takiego czytam. One traktują zioła poronne jak herbatkę z rumianku. Myślą, że wezmą, pójdą później do pracy i przeżyją dzień jak zwykle. Nie biorą zupełnie pod uwagę tego, że mogą się wykrwawić na śmierć, i lepiej by miały pod ręką dużo środków opatrunkowych, czekoladę, oraz muszlę klozetową w zasięgu ręki. To, że coś jest naturalne, nie znaczy wcale, żel nie jest szkodliwe i nie daje efektów ubocznych.

Dziewczyny, myślcie – to nie boli!

11 myśli nt. „Polki kretynki

  1. Kiedy polki boli jak myślą :((( niestety nie tylko w tej dziedzinie… wiesz, w sumie cieszę się, żeś nie przybyła do polski bo myślałam, że wybierzemy się do jednego z klubów, które się mianuje bdsm-owym… co najmniej problemy z żoładkiem gwarantowane .. wiesz to jak z psem, który zerwał się z łańcucha po latach niewoli.. biega w kółko nie wiedząc co ze sobą ma zrobic.. tu w ściane walnie, tu szkło połknie bo ładnie świeci, tam gówno zeżre bo wydaje mu się że pyszne… a potem kona w cierpieniach albo poraniony się podnosi… Good nie przejmuj się.. długie lata muszą upłynąc by było inaczej..
    ja myślę, że jest wręcz odwrotnie.. zamiast myślec muszą zacząc CZUC.. bo popatrz: kogo byś nie spytała odpowie Ci, że ziółka sa łagodne, więc skoro są łagodne to…. świata nie zbawisz… możesz jedynie ludzi, którzy są wokól Ciebie:) a dla Nich warto.. wiele warto:) tulam cieplutko:)

  2. Głupota nie zna narodowości. Podobnie jak niewiedza…
    Polskie prawo w sprawie aborcji wcale nie jest najbardziej restrykcyjne w UE

  3. Wiesz Carlitos czytając link, który podałeś widzę jedynie cierpienie :((( wielką potrzebę bycia kochanym… TO SĄ DZIECI 🙁

  4. a Niemcy czy Holandia? normalne prawo wyboru, wszystko sensownie zorganizowane. kraje geograficznie tak blisko Polski, a mentalnie oddalone o stulecia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.